Képek a Pünkösdi Ultreyáról

Kedves Testvérek!

Csodás ünnepünk volt pünkösdhétfőn Egerben! Köszönjük azoknak a részvételét, akik vették a fáradságot, hogy együtt ünnepeljünk! Minden bizonnyal lehettünk volna többen is, de azt is látjuk, hogy a korábbiakkal ellentétben ma már a Pünkösd is egy túlpörgetett ünnep, számtalan programmal, rendezvénnyel, mind egyházi, mind polgári értelemben.

Azért erre a gombra kattintva, megnézhetitek az ultreyán készült képeket:

 

 

Külön köszönjük Gulyás Zsolt atyának mély és szeretetteljes tanítását, Ferencz Karcsi atyának és Resch Tamás atyának pedig azt, hogy jelenlétükkel ők is emelték ünnepünk fényét!

Gondolkodni fogunk, hogy mikorra kellene tennünk a Cursillo Lelkiségi Mozgalmunk legnagyobb ünnepének, a Főegyházmegyei Ultreyának az időpontját, hogy az minél többünknek legyen alkalmasabb. Szívesen várjuk a Ti ötleteiteket is!!!

De Colores!